U12 regionaal

U12reg

Boven vlnr : Patrick HANS (Trainer) – Jordan MASSA BUA – Simon BELLEMANS – Quentin MARCHAL – Tijn BOETJE – Abderrahmen SOUIDEN – Zig LALEMAN – Xavier DE VALCK (Afgevaardigde)

Onder vlnr : Nathan RAUSCH – Jason KORKIS – Arne VANDER LINDEN – Yanisha FAMAEY – Arnaud DE VALCK

U11 Regionaal B

U11regB

boven vlnr : Laleman Taavi, Vanloock Laura, Vanderdood Thibe, Vanloock Patrik (Trainer), Yamajako Joakim, Aberkan Amine, Vanderdood Jorgen (Team-afgevaardige), Galimon Joshua

onder vlnr : Carlier Menno, Harmsen Stan, Barrak Driss, Verstrepen Senne, Wierinckx Lucas, Mahaux Lucas,

niet op de foto : Decock Heiko, Leonard Remko, Van Mulders Aymerick, Vrancken Otto

U15 Regionaal

U15Reg

Adil Walizada, Dries Callewaert, Matias Priieto Porras, Victor Marsily, Noah Rysgaard, Marlon Mulumba, Victor Neckel Azevedo, Adel Boulatiour, Serhat Akbiyik, TM Casper Rysgaard

Anders Staniforth, Jeroen Klein, Thibault Caloone, Olivier Ferweda, Yannick Parmentier, Trainer Robert Pfau, Jack Staniforth, Siebe Vandyck, George Staniforth, Samuel Boguo

Afwezig: Shane Lazorchak, Ryan Schuttenbeld, Matthieu Steels, TM Christina Rysgaard

U11 Regionaal A

U11regA

Boven vlnr: Veerle De Becker (team manager), Emile Van Bever, Yaro Sterckx, Felix Coorevits, Jeroen Swinnen, Pieter Vanborren, Thor Segers, Vincent Van Thienen (trainer)

Onder vlnr: Matteo Hodencq Pagliaccia, Sem Adriaensens, Milan Tricot, Tahis Beersaerts, Sam Lanove, Sacha Cherkossow

Ontbreken: Nathan Boguo, Jean-Allan Ntezilyayo 

U17 Regionaal

 

 U17reg

Boven vlnr: Yolan Vermeir, Tosin Adedokun, Niels Tanghe, Dieter Van der Zwalmen, Arthur Van Laere, Jan-Pieter Van Oost, Sander Raymakers, Marnix Taes, Falco De Man

Beneden vlnr: Quinten Vandijck, Mateo Enes Gramoso, Arnaud Vermeulen, Lander Croes, Nicolas Dierick, Devin Korkis, Simon Allcock

U6 Regionaal

U6

boven vlnr: Nathan Verbreuken / Simon Lenaerts / Joren Verhaegen / Igor Martolea / Jaro Meeus / Nathan Celis
onder vlnr: Jules Eggermont / Mattheo Plasman / Lukas Dondeyne / Adam Barrak / Lans Vankeerberghen

U8 Provinciaal A - B

U8

Boven: Van Daele Bkorn (TM), Stuckens Arne (Trainer), Rysgaard Patrick (trainer), Welleman Tom (trainer), Vanton Laurent (TM)
Midden: Nedergedaelt Sinne, Eber Achille, Nguyen Matthias, Van Landeghem Lars, Gulyas Peter, Buckley Webster, Azmy Maher, Vanderdood Matisse, Jacobs Finn, Vanton Loan
Onder: Delvaux Hugo, Maes Briek, Welleman Xyan, Hodencq-Pagliaccia Oscar, El Hannach Adam, Van Daele Luka, Pauwels Andes, Cherkessow Vadim, Adriaansens Niel

 

 

U9 Interprovinciaal

U9Prov

Boven vlnr : TM Rolando Gallego Perze, Trainer Adoir Schuttenbeld, Trainer Simon Huskens, TM Christina Rysgaard

Midden vlnr : Samuel Gallego Perez, Adrian Beck, Louis De Schepper, Wesley Mannaerts, Ronak Maravelakis, Titos Maravelakis, Mauro Van Gestel, Christiaan Westerhof, Julien Vancoppenolle

Onder vlnr: Victor Rysgaard, Alexandre Marra, Martin Colpaert, Quentin Hubinon, Lukas Sorensen, Naoufel Aharchi, Iago Nunes Moreira

SportVlaanderen

Tempozoekttalent

Tempo Overijse op Instagram

4SterrenDoublePass

Nieuwsbrief

Panathlonverklaring

LogoPanathlonkopieIn het kader van het uitvoeringsbesluit Ethisch Verantwoord Sporten (EVS) van de Voetbalfederatie Vlaanderen staat onze club voor de volle 100 % achter "de rechten van het kind".
Als belangrijkste instrument om die rechten van het kind te waarborgen, schaart Tempo Overijse zich volledig achter de waarden en beginselen van de Panathlonverklaring. Deze verklaring is een verbintenis die gedragsregels vastlegt voor het nastreven van positieve en ethische waarden in de jeugdsport. Wij zijn ervan overtuigd dat het naleven van deze verklaring tot een ideale en krachtige leeromgeving voor het voetballende kind leidt.