Toernooi U6 & U7 op Zaterdag 5 mei 2018

Ook toernooi voor U6 en U7

dhh6 05 17InternationaalDuiveltjesZaterdag 0163

Naast ons internationaal Duiveltjestoernooi organiseert onze club ook een toernooi voor U6 en U7 op zaterdag 5 mei 2018. De wedstrijden starten om 9 uur en vinden plaats op het Van Lancker veld van ons sportcomplex Begijnhofstadion in Overijse. 

Via onderstaande links kan u de schema's vinden van U6 & U7

U6 & U7 Toernooi

youtubelogo

Panathlonverklaring

LogoPanathlonkopieIn het kader van het uitvoeringsbesluit Ethisch Verantwoord Sporten (EVS) van de Voetbalfederatie Vlaanderen staat onze club voor de volle 100 % achter "de rechten van het kind".
Als belangrijkste instrument om die rechten van het kind te waarborgen, schaart Tempo Overijse zich volledig achter de waarden en beginselen van de Panathlonverklaring. Deze verklaring is een verbintenis die gedragsregels vastlegt voor het nastreven van positieve en ethische waarden in de jeugdsport. Wij zijn ervan overtuigd dat het naleven van deze verklaring tot een ideale en krachtige leeromgeving voor het voetballende kind leidt.